Producenci

Promocje

Nowe artykuły

Marki Jest 79 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 79 elementów
 • Leucos

  0 produkty/ów

 • 929 MILANO

  0 produkty/ów

 • APOLLO

  0 produkty/ów

 • AQUAFORM

  Firma oferuje szeroką gamę modeli lamp wiszących, natynkowych i kinkietów z różną ilością reflektorów. Oprócz nowoczesnych lamp do salonu, Aquaform ma w swojej ofercie także lampy łazienkowe i lampy ogrodowe. Firma ciągle rozszerza swój katalog o nowe produkty. W ostatnim czasie rozszerzyła produkcję o nową serię lamp stojących oraz poszerzyła kolekcję nowoczesnego oświetlenia architektonicznego i lamp dekoracyjnych. Oświetlenie firmy Aquaform jest projektowane zarówno przez profesjonalnych designerów jak i klientów poszukujących niestandardowych i dostosowanych rozwiązań. Producent wykonuje oprawy i systemy oświetleniowe również na specjalne zamówienia. Modyfikacji mogą ulec oprawy katalogowe, poprzez dostosowanie do potrzeb projektu lub zaprojektowanie nowych opraw oświetleniowych i wykonanie zgodnie z projektem i wizją naszych klientów.

 • ARTEMIDE

  Firma została założona w 1960 roku w Milano i od chwili powstania stała się jedną z najbardziej kreatywnych i najbardziej innowacyjnych firm oświetleniowych. Lampy Artemide są synonimem wysokiej jakości a produkty firmy były wielokrotnie nagradzane. Przewodnią filozofią Artemide jest skupienie się na wpływie światła na nasze codzienne działania i oddziaływanie na dobre samopoczucie. Oznacza to nie tylko najwyższą dokładność wykonania, ale przede wszystkim dostosowanie oświetlenia do potrzeb danej osoby, jak również minimalne zużycie zasobów środowiska. Luksusowe lampy włoskie Artemide to doskonała oferta dla wymagających klientów, którzy cenią wyśmienitą jakość oraz kunszt wykonania, wysokogatunkowe materiały oraz wyszukany, oryginalny styl. Oświetlenie Artemide to produkty starannie dostosowywane do każdej sfery ludzkiego życia, rozświetlają wnętrza i odpowiadają najbardziej wyszukanym gustom.

 • ASTRO

  Astro jest producentem oświetlenia z Wielkiej Brytanii. Firma Astro specjalizuje się w produkcji lamp do wnętrz oraz na zewnątrz, Jednak ich kluczowym produktem są lampy stosowane w łazienkach. Produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania, ciekawy design i przede wszystkim trwałość.

 • BANKAMP

  0 produkty/ów

Pokazuje 1 - 12 z 79 elementów
 •  
  WspółpracaZapraszamy do wpółpracy architektów i projektantów wnętrz.
 •  
  Nie znalazłeś produktu?Napisz do nas! Sprowadzany towar na indywidualne zamówienie Klienta!
 •  
  Fachowa pomocZajmujemy się projektowaniem oraz doradztwem w zakresie oświetlenia.