Szanowni Państwo!

Światło – tak ważne ze względów użytkowych i estetycznych. Umożliwia wykonywanie codziennych czynności po zmroku a także nadaje charakter wnętrzu.
Kształtujemy nim nastrój, wydobywamy elementy wystroju oświetlając jedne przedmioty a chowając w cieniu inne.

Firma IMPULS istnieje na rynku w Krakowie od 1998 roku, od tego czasu z powodzeniem realizuje pomysły oświetleniowe. Głównym celem firmy jest profesjonalna obsługa naszych odbiorców poprzez zwrócenie uwagi na energooszczędność, funkcjonalność oraz dopasowanie opraw oświetleniowych do wystroju i charakteru wnętrza. Współpracujemy z architektami wnętrz, inwestorami, hurtowniami oraz odbiorcami detalicznymi pomagając w realizacji tematów oświetleniowych. Zapewniamy fachową pomoc w doborze ilości opraw oświetleniowych. Wykonujemy symulacje świetlne za pomocą programów RELUX, DIALUX, LITESTAR itp.

Sprawdzamy natężenie światła na płaszczyźnie roboczej aby było zgodne z normami Polskimi. Możemy się pochwalić szeroką wiedzą z zakresu techniki świetlnej przy optymalizacji kosztów.

Jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania! Bogata oferta oświetleniowa pozwoli na wybór lamp pasujących do każdego wnętrza. Oświetlenie w Twoim domu będzie wyjątkowo nowoczesne, designerskie, charakteryzujące się niepowtarzalnością oraz subtelną elegancją. Wszystko to jest możliwe po wizycie w naszym sklepie w Krakowie! Serdecznie zapraszamy!

Współpraca
WspółpracaZapraszamy do wpółpracy architektów i projektantów wnętrz.
Nie znalazłeś produktu?
Napisz do nas! Sprowadzany towar na indywidualne zamówienie Klienta!
Fachowa pomoc
Zajmujemy się projektowaniem oraz doradztwem w zakresie oświetlenia.