MI-LIGHT PILOT RF 2.4G 4 STREFOWY RGB/W

58,25 zł
Brutto

Mi-Light PILOT RF 2.4G 4 STREFOWY RGB/W.

FUT096
Mi-Light
Ilość

Sterowniki MiLight to produkty o nowoczesnym i modernistycznym wyglądzie oraz ciekawym i innowacyjnym sposobie działania. Połączenie odbiornika z pilotem odbywa się za pomocą fal radiowych o częstotliwości 2.4GHz. 

Pilot do taśm RGB/W cechuje się nowatorskim rozwiązaniem montażu elementów oświetleniowych. Na pilocie można wyszczególnić 4 niezależne strefy a do każdej ze stref można przypisać wybrana przez użytkownika ilość odbiorników z serii MiLight (sprzedawane osobo), zatem możliwość konfiguracji jest praktycznie nieskończona. Oprócz odbiorników, jest również możliwość sparowania żarówek oraz lamp z serii MiLight dostępnych na naszej stronie.


Wiele stref – jeden pilot.
Parowanie ze strefami

Seria MiLight to rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania, minimalizm ale również prostotę montażu. Zamień wiele pilotów w swoim mieszkaniu na jeden sterujący 4 strefami. Kuchnia, sypialnia, korytarz, łazienka a może sufit podwieszany, oświetlenie mebli oraz telewizora ? Konfiguracja jest dowolna, ograniczona tylko wyobraźnią. Zasięg pilota to blisko 30m !

Dzięki dotykowemu panelu sterowania kolorami, można wysterować blisko 16 milionów kolorów.

Pilot do taśm RGB/W posiada 8 dynamicznych programów do sterowania taśmą LED oraz w przypadku taśm RGBW - możliwość ustawienia białej barwy. 

Pilot posiada regulację natężeniem światła w zakresie od 0-100% oraz przypisanie wielu odbiorników do jednego pilota.

Parowanie pilota z odbiornikiem jest niezwykle proste. Należy wykonać czynność odłączenia głównego zasilania od odbiornika, a następnie podłączyć ponownie zasilanie, gdzie w ciągu 3 pierwszych sekund krótko przytrzymać odpowiednio wcześniej wybrany kanał na pilocie. Efektem poprawnego sparowania urządzeń będzie trzykrotne mrugnięcie taśmy LED. 

Parametry - pilot: 

Zasilanie: 2xAAA
Wymiary: 120x52x20mm
Funkcje: 9 dynamicznych programów, ściemnianie, rozjaśnianie, 4 strefowy, regulacja szybkości światła
FUT096
Współpraca
WspółpracaZapraszamy do wpółpracy architektów i projektantów wnętrz.
Nie znalazłeś produktu?
Napisz do nas! Sprowadzany towar na indywidualne zamówienie Klienta!
Fachowa pomoc
Zajmujemy się projektowaniem oraz doradztwem w zakresie oświetlenia.