Filtry

Promocje

Nowe artykuły

Lampy biurkowe Jest 62 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów

Lampki na biurko często stanowią dodatkowe oświetlenie pomieszczenia. Wedle ogólnych zasad powinno ono współgrać z ogólnym oświetleniem aby nie narażać naszych oczu na zbyt duże kontrasty. Inaczej wzrok się męczy a praca przy takim źródle światła staje się mniej wydajna. Co więcej zalecane jest nawet stosowanie obydwu lamp naraz i ogólnej i doświetlającej biurko.

Lampy na biurko również przeszły swego rodzaju metamorfozę, stały się bardziej subtelne, nowoczesne a dzięki zastosowaniu lampek LED czy halogenowych dają więcej światła i służą dłużej. Zwłaszcza diody LED coraz częściej znajdują zastosowanie w domowych gabinetach i chętnie są wykorzystywane, gdyż świecą jeszcze dłużej niż halogenowe lampki do 100 razy dłużej niż zwykła żarówka.

W niejednym biurze, czy nawet przy stole kuchennym znajdą swoje zastosowanie, ponieważ po pierwsze design jest nowoczesny i będzie pasował do wyposażenia poważnej rozwijającej się firmy a po drugie praca przy nich staje się wydajniejsza. Dzieje się tak dlatego, że dioda LED świeci światłem ciągłym a zwykła świetlówka migocze, chociaż nie widzimy tego gołym okiem.

Patrząc na współczesne lampki biurkowe ma się wrażenie, że są one zupełnie nie z tej epoki. Są tak skonstruowane, że umożliwiają regulowanie oświetleniem w ramach wymagań i wielkości oświetlanej powierzchni. Takie innowacyjne technologie i pomysły dzięki, którym powstają nowoczesne lampki dają wiele satysfakcji z wykonywanej pracy i powodują, że osoba pracująca odczuwa mniejsze zmęczenie.

Komfort pracy jest zwiększany dzięki możliwościom świetlnym różnego rodzaju lampek biurowych. Chociaż w wielu przypadkach znacząco różnią się od siebie ich podstawowym zadaniem jest dawanie dużych ilości światła w jednym miejscu. Poza tym , że służą typowo do pisania, czytania i pracy przy komputerze mogą mieć charakter dekoracyjny. Może się on wyrażać tak w nowoczesnych formach jak i tradycyjnych .Wiele zależy od wyposażenia wnętrza, w którym będą miały swoje zastosowanie.

Często też lampy biurkowe używane są jako lampki stołowe, najczęstszym miejscem takich zabiegów są domowe gabinety wydzielone z salonu. Mają one swoją specyfikę ale nie są typowym biurem toteż ich wyposażenie może być podobne jak w salonie. Lamp biurowych znajdziemy całe mnóstwo, wybierając odpowiednią dla siebie należy zwracać uwagę głównie na ilość światła jakie będą generować.

  •  
    WspółpracaZapraszamy do wpółpracy architektów i projektantów wnętrz.
  •  
    Nie znalazłeś produktu?Napisz do nas! Sprowadzany towar na indywidualne zamówienie Klienta!
  •  
    Fachowa pomocZajmujemy się projektowaniem oraz doradztwem w zakresie oświetlenia.