Promocje

Nowe artykuły

Lampy wiszące Jest 585 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 585 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 585 elementów

W każdym wnętrzu w domach czy mieszkaniach niezbędne jest oczywiście oświetlenie sufitowe. Co dokładnie kryje się pod tym określeniem? Oczywiście, mając na myśli oświetlenie sufitowe, niemal każdy pomyśli sobie o tradycyjnych lampach wiszących. W każdym domu czy mieszkaniu znajdziemy żyrandole, kinkiety czy tradycyjne lampy. Ale przecież sufitowe oświetlenie to także nic innego jak oświetlenie LED w podwieszanym suficie. Lampy tradycyjne, czyli lampy sufitowe to rozwiązanie nadal najpowszechniejsze i w pełni klasyczne. Taki rodzaj oświetlenia jest bardzo praktyczny i pasuje chyba do każdego wnętrza. Konieczne jest tutaj wybranie odpowiedniej lampy. Ale przecież z tym w dzisiejszych czasach nie ma żadnego problemu. Wybór lamp jest bardzo szeroki.

Podwieszane sufity to drugie w tym temacie rozwiązanie. Chodzi bowiem o nic innego jak zamontowanie oświetlenia razem z płytami gipsowymi. Tutaj mamy bardzo szerokie pole manewru, jeżeli chodzi o różnego rodzaju kompozycje. To oświetlenie zatem na pewno przeważa nad tym tradycyjnym, gdzie za bardzo nie mamy wielkiego wyboru – po prostu trzeba kupić lampkę, która zostanie zamontowana pod sufitem. Oświetlenie na podwieszanym suficie może być bardzo fantazyjne. Wiele zależy od pomysłowości i oczywiście umiejętności fachowca, który będzie montował tego typu oświetlenie. W tym przypadku żarówki są schowane pod płytą, tylko górna część jest widoczna. Dlatego często to rozwiązanie określa się mianem bardzo estetycznego.

Oświetlenie sufitowe to po prostu rzecz niezbędna w każdym pomieszczeniu. Zapewnia sporą ilość światła, której na pewno nie jest w stanie dać nam nawet najlepsza lampa stojąca. Lampy sufitowe są po prostu bardzo funkcjonalne oraz praktyczne.

  •  
    WspółpracaZapraszamy do wpółpracy architektów i projektantów wnętrz.
  •  
    Nie znalazłeś produktu?Napisz do nas! Sprowadzany towar na indywidualne zamówienie Klienta!
  •  
    Fachowa pomocZajmujemy się projektowaniem oraz doradztwem w zakresie oświetlenia.